English   |     |     |   شنبه 2 شهريور 1398   


تاريخ و زمان انتشار :        30 فروردين 1395 ساعت 14:02 تعداد بازديد کنندگان:           625
برگزاری جلسه مشترک شورای اداری مالی ،روابط عمومی ،فناوری اطلاعات و شورای برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستاندبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان  : در حال حاضر شرایط دانشگاه نسبت به گذشته تفاوت های چشمگیری داشته است و برنامه های توسعه ای و بودجه ها با دقت بسیار زیادی تهیه و مصوب شده اند که می بایستی همه امور در دانشگاه در چهارچوب برنامه های مصوب شده و بر اساس بودجه های پیش بینی شده صورت گیرد.

جلسه مشترک شورای اداری مالی ،روابط عمومی ،فناوری اطلاعات و شورای برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان  با حضور دکتر ملکی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان ، دکتر بهروز دوستی رئیس دبیرخانه استان لرستان ، رؤسای شوراهای تخصصی استان در سالن اجتماعات ساختمان شهید مصطفی زاده واحد خرم آباد برگزار گردید.

دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان  در این جلسه گفت: در حال حاضر شرایط دانشگاه نسبت به گذشته تفاوت های چشمگیری داشته است و برنامه های توسعه ای و بودجه ها با دقت بسیار زیادی تهیه و مصوب شده اند که می بایستی همه امور در دانشگاه در چهارچوب برنامه های مصوب شده و بر اساس بودجه های پیش بینی شده صورت گیرد.

ملکی  در ادامه گفت:  در حال حاضر تکالیف بسیار سنگینی در جهت پیشرفت دانشگاه بر عهده داریم و باید از کوچکترین فرصت ها در زمینه پیشبرد امور استفاده کنیم  و هرگزنباید به امید ایجاد شرایط بهتر کارها را به تعویق بیندازیم چرا که گستره مسئولیت ها بسیار وسیع و فرصت ها بسیار کم است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان  در ادامه با اشاره به برنامه ششم توسعه دانشگاه آزاد اسلامی گفت : برنامه و بودجه در سال جاری به واحد ها و مراکز اعلام شده و باید دقیقا" مد نظر قرار گیرند.

دکتر ملکی گفت: امروز دانشگاه آزاد اسلامی در هر استان یک هویت واحد دارند و توفیقات به دست آمده در هر واحد متعلق به کل دانشگاه آزاد اسلامی در هر استان است وی در ادامه تصریح کرد ما در رقابت با سایر استان ها و بیش از 2600 دانشگاه در سراسر کشور قرار داریم و باید تمام تلاش خود را به کار ببریم تا در این رقابت جا نمانیم که در این زمینه روابط عمومی واحد ها نقش بسیار مهمی دارند و معرفی دستاورد ها و توفیقات دانشگاه  به مردم  باید در برنامه کاری آنها قرار گیرد.

وی تبلیغ به دور از گزافه گویی و بر اساس حقیقت  را کاری خوب و شایسته دانست و گفت: در دنیای امروز روابط عمومی ها نقش بسیار برجسته ای دارند و باید در یک تعامل مثبت با رسانه ها و نیز با داشتن خلاقیت در انجام امور پوشش کاملی از دستاوردهای دانشگاه در زمینه های مختلف علمی ،پژوهشی و فرهنگی و عمرانی در مطبوعات و خبرگزاری  داشته باشند.

ملکی راه اندازی اتوماسیون اداری در کلیه واحد ها و مراکز را از اهمیت خاصی بر شمرد و گفت : اتوماسیون اداری  باید عملیاتی شده و ارتباطات کاغذی حذف  و سرعت در انجام مکاتبات اداری افزایش پیدا نماید..

دکتر ملکی در ادامه بحث صرفه جویی در منابع را امر مهمی دانست و گفت: صرفه جویی یک برکت است و مدیریت درست و حساب شده منابع می تواند نقش مهمی در پیشرفت دانشگاه داشته باشد خصوصا در سال جاری که از طرف مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری شده است.

در آغاز این جلسه دکتر بهروز دوستی رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان  لرستان با قرائت دستور کار جلسه  گفت: در برنامه مصوب پنج ساله دانشگاه کمیت ها و کیفیت هایی برای دانشگاه تعریف شده است که باید با برنامه ریزی درست در جهت تحقق این برنامه گام برداریم و هر حوزه به درستی از تکالیفی که بر عهده دارد مطلع باشد .افزود با توجه به حجم مراجعات باید یک وبسایت قوی استانی داشته باشیم تا انجام اموربا سرعت و کیفیت بهتری صورت گیرد.

 

 

 

نظر شما

نام:


ادرس پست الکترونيکی:


نظر شما:صفحه اصلی دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری تماس با ما نقشه دانشگاه دفتر تلفن پیوندهای مفید
کلیه حقوق وب سایت متعلق به دانشگاه آزاد واحد خرم آباد می باشد
Designed By: AF Danesh