English   |     |     |   شنبه 2 شهريور 1398   


تاريخ و زمان انتشار :        15 فروردين 1395 ساعت 13:47 تعداد بازديد کنندگان:           604
در دیدار نوروزی ریاست واحد خرم آباد با اساتید و کارکنان:حضور پرشور و حماسی ملت بزرگ ایران ...در نخستین روز کاری دانشگاه آزاد اسلامی در سال 95 دکتر ملکی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی دیدار کرد.

دکتر ملکی در این دیدار ضمن تبریک سال جدید گفت: یکی از توفیقات بزرگ ملت  سرفراز ایران داشتن آداب و رسومی است که بزرگترین میراث فرهنگی بشر است، و از مهمترین این آداب و رسوم مراسم جشن نوروز است که یکی از افتخارات فرهنگی ماست که در حال جهانی شدن است و در خیلی از کشورها مورد توجه قرار گرفته و به نظر می رسد این رسم کهن به زودی جهانی خواهد شد.

وی با اشاره به این که این آیین مورد تأیید دین میبن اسلام نیز قرار گرفته گفت : امیدواریم همانطور که در بهار طبیعت زنده

می شود خداوند متعال دل های ما را با یاد و ذکر خود زنده بدارد.

دبیر هیأت امنای استان لرستان در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه گذشته  ضمن سپاسگزاری از حضور پرشور و حماسی ملت بزرگ ایران , این حضور و نتایج به دست آمده را لبیک مردم به برجام دولت و تدبیر و امید دانست و گفت: این حضور پاسخ مثبت مردم به برجام بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با تشکر از دولت دکتر روحانی و رئیس دستگاه دیپلماسی کشور دکتر ظریف در به ثمر رساندن مذاکرات با دولت های بزرگ جهان افزود: کاری که این دولت به انجام رساند کاری بسیار بزرگ بود که در تاریخ این مملکت ماندگار خواهد شد چرا که آنها توانستند با درایت و هوشمندی در یک شرایط بسیار حساس مشکلاتی را که سال ها روی هم جمع شده بود را حل کنند.

دکتر ملکی در ادامه با بیان اقدامات انجام گرفته در سال گذشته در واحد خرم آباد گفت: یکی از مهمترین وظایف ما این است که اقدامات صورت گرفته به نحو احسن به مردم معرفی شود.

وی با اشاره به اینکه کار ارزش انسان است و ایفای نقش در چرخه اقتصادی , اجتماعی  و فرهنگی از مهمترین اهداف زندگی انسان است گفت: همه ما باید تلاش کنیم که وظیفه ای که بر عهده داریم را به بهترین نحو ممکن به انجام برسانیم .

ملکی در بخش دیگری از سخنانش گفت: باید فرهنگ صحیح نقد در جامعه جا بیفتد زیرا اگر نقد به دور از تخریب  و به معنای درست صورت گیرد می تواند به پیشرفت امور کمک کند وی قانون مداری و عدالت محوری را از مهمترین دغدغه های مدیریت دانشگاه دانست.

رئیس واحد خرم آباد در ادامه افزود متاسفانه سال 92 سال بسیار بدی برای واحد خرم آباد بود به گونه ای که واحد خرم آباد از جمله واحد های زیان ده محسوب میشد ولی امروز خوشبختانه و با تلا ش های صورت گرفته این واحد با وجود کاهش تعداد دانشجویان توانسته است با صرفه جویی و مدیریت درآمدها و هزینه ها به شرایط بسیار مطلوبی برسد .

وی گفت : همه تلاش خود را در راستای رونق و تعالی این واحد دانشگاهی قرار داده ایم و آنچه تا امروز انجام گرفته است در مقابل برنامه هایی که برای آینده این واحد در نظر داریم کسر بسیار کوچکی است تا انشالله بتوانیم این واحد را به شرایط استاندارد و ایده آل برسانیم.

ملکی اجرای دقیق برنامه ششم توسعه  و بودجه سال 95 ، جذب هیات علمی جدید، تاسیس رشته های جدید پیراپزشکی، اتمام پروژه های عمرانی ، راه اندازی شرکت های دانش بنیان و احداث شهرک فناوری  را از مهمترین برنامه های پیش روی واحد
خرم آباد در سال 95 عنوان کرد.

در بخش دیگری از این جلسه حجت الاسلام قدرتی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان نیز برگزاری جلسه  در آغازین روز کاری را نشان از خوش ذوقی و خوش سلیقگی برگزار کنندگان دانست .

وی افزود سال 95 نیز فراز و فرودهایی داشت که هر یک می تواند به عنوان یک تجربه برای ما در سال ها 95و سال های آتی  مورد استفاده قرار گیرد.

مسئول دفتر نهاد در ادامه گفت: باید در سال جدید شعار سال را که توسط مقام معظم رهبری به عنوان دستور کار و سیاست کلی کشور با عنوان اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل   اعلام شده است را سرلوحه همه کارهای خود قرار دهیم.

قدرتی  اقدامات انجام شده در سال 94 در واحد خرم آباد را بسیار خوب و پر ثمر برشمرد و اقدامات انجام شده را پله هایی صعودی برای واحد عنوان کرد.

وی برگزاری موفق و بسیار با شکوه چهار جلسه هیأت امنا از جمله جلسه با حضور ریاست عالی دانشگاه و هیأت رئیسه دانشگاه ،اجرای طرح های تجمیع 1 و 2 ،تأسیس رشته پرستاری ،راه اندازی بیش از 70 رشته تحصیلات تکمیلی ، طرح ماندگار فرهنگی احداث بوستان شهدا با کاشت بیش از 6255 اصله نهال به تعداد شهدای والامقام استان و اجرای فاز دوم این طرح با کاشت 4000 اصله نهال دیگر ، ساخت بوستان های جدید در سطح واحد ، آغازبه کار تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی ، تحقق 5/16% درآمدهای غیر شهریه ای ، استرداد طلب های واحد از سازمان مرکزی ،کلنگ زنی شهرک فناوری شفا و ... را از مهمترین اقدامات انجام شده در سال 94 ذکر کرد و گفت در حیطه آموزشی و پژوهشی هم در سال 94 اقدامات بسیار خوبی انجام شده است.

 

 

نظر شما

نام:


ادرس پست الکترونيکی:


نظر شما:صفحه اصلی دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری تماس با ما نقشه دانشگاه دفتر تلفن پیوندهای مفید
کلیه حقوق وب سایت متعلق به دانشگاه آزاد واحد خرم آباد می باشد
Designed By: AF Danesh